سفارش ها تنظیمات دوره ها خروج

تدریس در آکادمی آدم چه فایده ای دارد؟

اگر شما مهارتی دارید که برای دیگران نیز مفید است، می توانید با تولید یک دوره، آن را به دیگران آموزش دهید و علاوه بر سهیم شدن در ارتقاء مهارت و بالندگی هم هموطنانتان، مسیر جدیدی برای کسب درآمد برای خودتان ایجاد کنید.

سهم مدرس، سهم آکادمی؟

آکادمی آدم تنها یک بستر ارائه دوره های مهارتی است و مدرس و تولیدکننده دوره را در درآمد ناشی از آن سهیم می‌کند و البته تلاش می کند با اطلاع رسانی و بازاریابی بهتر، علاقمندان را به سمت خرید این دوره ها سوق دهد. صرف نظر از محتواهای رایگان که بحث مالی در آنها مطرح نیست، درباره دوره‌هایی که برای فروش تنها به آکادمی آدم سپرده می‌شود، این سامانه ۷۰% از بهای فروش هر دوره را به صاحب اثر تقدیم می‌کند.

شما را تنها نمی‌گذاریم

آکادمی آدم علاوه بر انتشار محتوای صاحبان اثر، آنها را در تولید محتوا یاری می‌کند و امکان تولید دوره در استودیو این آکادمی را در اختیار آنان می‌گذارد و البته تنها ۵۰ درصد از هزینه همراهی در تولید (مطابق فهرست بهای تولید محتوا) را به صورت نقدی پرداخته و مابقی از سهم فروش محتوای آنان کسر می شود. در صورت توافق طرفین می‌توان هزینه‌های همیاری تولید محتوا را با مذاکره و توافق به صورت تغییر در سهم فروش محتوا نیز مستهلک کرد.

محتوای شما چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟

تعیین قیمت هر دوره، با صاحبان آثار است. با این حال آکادمی آدم بر اساس بازخوردهای گرفته شده از بازار و قیمت‌های رقابتی، بازه قیمتی را پیشنهاد می‌کند و صاحب اثر می‌تواند بر اساس تشخیص خود، قیمت نهایی را مشخص کند. طبعا در صورت بروز بازخوردهای روشن، آکادمی پیشنهاد تغییر قیمت را به صاحب دوره ارائه می‌کند.

نحوه تسویه حساب مالی با مدرس چگونه است؟

بعد از تایید و بارگذاری هر دوره، دسترسی به پنل مدیریت دوره برای مدرس ایجاد می‌شود تا او بتواند از اطلاعات دقیق میزان فروش، بازخوردها و تعداد شرکت‌کنندگان آگاه شود. ( در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از ۵۰ هزار تومان باشد ) واحد مالی سامانه آدم دوشنبه هر هفته نسبت به تسویه حساب فروش، طبق قرارداد اقدام می‌کند.