ی همکاری با آکادمی آدم – آکادمی آدم

آکادمی آدم با افتخار آماده همکاری با مدرسان عزیز است

در این صفحه شما میتوانید با شرایط همکاری با آکادمی آدم در قالب مدرس و یا ناشر آثار آشنا شوید.

عزیزانی که علاقه مند به ارائه توانمندی‌های علمی و مهارتی خود میباشند، میتوانند با ارسال درخواست به ما با استفاده از آدرس ایمیل teacher@adamacademy.net و یا با استفاده از سیستم پشتیبانی بر خط سایت و یا اطلاعات تماسی که در صفحه "تماس با ما" ارائه شده است؛ نسبت مقدمات عقد قرارداد و ارائه دوره اقدام نمایند. لازم به توضیح است که میزان قدر السهم مدرسان محترم از محل فروش دوره، 60 درصد هر فروش میباشدو الباقی به عنوان قدر السهم اکادمی آدم در نظر گرفته میشود. بی صبرانه در انتظار تماس شما صاحبان علم و اندیشه جهت همکاری هستیم.

آکادمی آدم چه خدماتی به صاحبان آثار ارائه میدهد؟

در اینجا می توانید به یک مدرس تبدیل شده و کسب درآمد کنید

از اینکه به آکادمی آدم اعتماد کردید بی نهایت خوشحالیم. همانگونه که در بیانیه اهداف و ماموریت آکادمی آدم در صفحه "درباره ما" قید شده است، آکادمی آدم در راستای توسعه عدالت آموزشی امکان ارائه محتوای آموزشی برای مهارت جویان و دانشجویان عزیز را با بهترین امکانات فراهم نموده است. مدرسان عزیز میتوانند فقط برای یکبار دوره ای را با همکاری آکادمی آدم تولید کرده و بدون محدودیت زمانی و مکانی آن دوره را در اختیار علاقه مندان قرار داده و از مزایای اقتصادی آن در قالب قدرالسهم فروش بهره مند گردند.ارائه دوره بصورت حضوری فقط برای یک بار و در یک زمان میسر است اما پلتفرم آکادمی آدم قید زمان و مکان را از کلاس ها و کارگاه های آموزشی برداشته است!
با توجه به اینکه آکادمی آدم استانداردهایی را جهت حفط کیفیت آموزشی محتواهای ارائه شده تدوین نموده است، از طرف دیگر آمادگی خود را جهت هرگونه ارائه هرگونه خدمات فنی به اساتید محترم از جمله ضبط صدا وتصویر، تهیه فایلهای مختلف آموزشی، طراحی آموزشی دوره های گوناگون اعلام میدارد. بنابراین اساتید فقط کافی است آمادگی خود را برای تولید محتوا اعلام نموده تا ما برای خدمات رسانی آموزشی برنامه ریزی نماییم.
رنامه این وزارتخانه انتخاب مشمولینی است که کسری خدمت ندارند و بایستی در این خصوص از متقاضیان تعهد گرفته شود. متقاضیان در صورت کتمان کسر خدمت و سپس درخواست استفاده از آن در طول سال تحصیلی ملزم به جبران خسارات مادی ناشی از «خروج قبل از پایان سال تحصیلی»‌ و «هزینه دوره آموزشی بدو خدمت و دوره آموزش نظامی»‌ هستند. بر این اساس ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف غیرمجاز است و انجام خدمت ضرورت در آموزش و پرورش هیچگونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی‌کند. داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی و روحی و روانی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند که به تأیید اداره کل آموزش و پرورش استان برسد.

ثبت نام برای تبدیل شدن به یک معلم

برای باید این فرم را پر کنید