ی درباره ما – آکادمی آدم

درباره ما

این بخشی از واقعیت هایی درباره ماست

“خیر دنیا و آخرت با دانش است و شرّ دنیا و آخرت با نادانى.”

پیامبر اکرم (ص)

توانمندی های تیم ما

تیم سامانه آموزش و ارتقاء دانشهای مهارت افزا (آکادمی آدم) ترکیبی از دانش آموختگان در مقطع دکتری در رشته های فلسفه، علوم تربیتی، مدیریت رسانه، مدیریت دولتی و مدیریت سیستمهای اطلاعاتی، اشراف آکادمیک و علمی بر نیاز کاربران و مدرسین و تولید کنندگان محتوا، ظرفیتهای اینترنت و فضای مجازی و ساز و کارهای مبتنی بر فضای مجازی داشته و با بهره مندی از تجربه و توامندی های کسب شده در زمینه آموزش و بومی سازی پارادایمهای نوین آموزشی بستری مناسب برای فراگیران، مهارت آموزان، مدرسان و دانشجویان مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد جهت دسترسی بهتر و موثرتر به محتواهای آموزشی و مهارتی ایجاد نموده است.

تیم سامانه آموزش و ارتقاء دانشهای مهارت افزا (آکادمی آدم)

تیم سامانه آموزش و ارتقاء دانشهای مهارت افزا (آکادمی آدم) با سابقه ای درخشان و طولانی در حوزه آموزش و نهادینه سازی روشهای تربیتی مبتنی بر پارادایم های نوین آموزشی، با تاسیس شرکت تدبیرگران مدیریت دانش نور (تمدن) گامی نو در جهت توسعه و تحقیق علمی و ارائه خدمات دانشی به فارغ التحصیلان دانشگاهی با بهره گیری از ظرفیتهای فضای مجازی نموده است.

توانمندی های تیم ما

ما با ایجاد پلتفرم آکادمی آدم بستری را ایجاد نموده ایم تا اساتید در قالب ویدئو های آموزشی و بسته های آموزشی MOOC (Massive Online Open Courses) توانمندی های مهارتی خویش را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته تا با توسعه مهارت های شغلی فارغ التحصیلان دانشگاهی را در جهت کسب مهارتهای شغلی و تسهیل جذب در بازار کار یاری نمایند.
کاربران با ثبت نام در سامانه آموزش و ارتقاء دانشها مهارت افزا (آکادمی آدم) به عنوان کاربر و سپس ثبت نام در هر دوره امکان بهره برداری از دوره های ما را خواهند داشت. در این سامانه در کنار ویدئوها و محتوای چند رسانه ای، امکان ارزیابی و امتحان آنلاین، امکان بارگذاری تکالیف، امکان ایجاد تالار گفتگو، امکان همفکری با دیگر شرکت کنندگان در دوره از طریق ارسال و مشاهده نظرات و دیدگاه ها و ارتباط با اساتید را به منظور افزایش کارآیی و اثر بخشی در کسب مهارت و مهارت آموزی در نظر گرفته شده است.
جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر در مورد سامانه آموزش و ارتقاء دانشهای مهارت افزا (آکادمی آدم) با مراجعه به صفحه تماس با ما، از چگونگی تماس با ما مطلع شوید.

درباره ما

این بخشی از واقعیت هایی درباره ماست

13920203170701691424294

پروفسور حمیدرضا آیت اللهی

مدیریت عالی آکادمی آدم
Untitled

حمید بهشتی

مدیر پروژه آکادمی آدم
80361

سید عمار کلانتری

مدیر تیم تولید محتوا و رسانه ای
4512932af2b64b830269a47769b40a73

فراز صدری علمداری

مدیر فنی آکادمی آدم
rajabi

محمد مصطفی رجبی

مدیر فنی تولید محتوا